Konsultacje SEO

Konsultacje SEO

z doświadczonym ekspertem SEO

Jeśli masz własną stronę internetową, z pewnością chcesz, aby przynosiła Ci ona jak najwięcej korzyści. Aby jednak tak się stało, musi zajmować odpowiednio wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania – w przeciwnym razie szanse na to, że będzie odwiedzana przez dużą liczbę Internautów są niewielkie. To właśnie dlatego tak ważne są profesjonalne działania SEO, których wykonanie najlepiej powierzyć specjalistom z 13 letnim doświadczeniem.
Zanim jednak zdecydujesz się podpisać umowę z konkretnym wykonawcą, postaw na konsultacje SEO. Dzięki nim zorientujesz się w kondycji swojej strony, będziesz wiedzieć, czy wymaga ona podejmowania jakichś konkretnych działań.

Dlaczego warto korzystać z konsultacji SEO?

Konsultacje SEO to dobry wybór, jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twoja strona wymaga podejmowania zdecydowanych działań. W trakcie spotkania z ekspertem witryna zostanie przeanalizowana, otrzymasz komplet informacji wskazujących na to, co należy w niej poprawić, a także dlaczego. Pracownik przeprowadzający konsultacje przedstawi Ci korzyści, jakie będziesz mógł odnieść z wprowadzenia ewentualnych zmian. Co ważne, w trakcie spotkania otrzymasz też informację dotyczącą ewentualnych kosztów. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, pracownik przeprowadzający konsultację udzieli Ci jasnych, zrozumiałych odpowiedzi.

Dla kogo skierowane są konsultacje SEO?

SEO to kompleksowe działania, z których korzystać powinni wszyscy właścicieli stron internetowych chcący osiągnąć sukces. To oznacza, że z konsultacji SEO mogą skorzystać:

  • właściciele sklepów internetowych, którzy chcą przyciągnąć nowych klientów;
  • właściciele małych i średnich przedsiębiorstw stawiający sobie za cel poprawę
    widoczności w sieci, a tym samym znaczne zwiększenie ruchu na stronie;
  • firmy prowadzące swoją działalność na rynku lokalnym chcące poprawić widoczność w wynikach wyszukiwania.

Konsultacje SEO to dobry wybór również dla blogerów i osób, których praca zawodowa koncentruje się na tworzeniu treści. Jeśli znajdujesz się w tej grupie i chcesz zwiększyć zysk z reklam, umów się na konsultację SEO. Także organizacje non – profit szukające nowych wolontariuszy i darczyńców powinny umówić się na spotkanie z ekspertem.

Jakie zagadnienia omawiane są na konsultacji SEO?

Profesjonalne konsultacje SEO to merytoryczne spotkanie, podczas którego dokonywana jest szybka analiza Twojej strony internetowej. Pamiętaj, że nie jest to tym samym, czym audyt obejmujący dokładną ocenę witryny z uwzględnieniem różnych kryteriów. Podczas konsultacji specjalista wskaże na widoczne na pierwszy rzut oka niedociągnięcia, wyjaśni Ci, jakie działania należałoby podjąć, aby poprawić widoczność strony w sieci, zwiększyć na niej ruch, a tym samym zmaksymalizować osiągane zyski.

Konsultacje Google Discover

Trudno dzisiaj osiągnąć sukces w mobilnym przeglądaniu Internetu bez Google Discover – niektórzy mówią, że jest to prawdziwy klucz do powodzenia w tym obszarze. Jeśli zależy Ci na budowaniu wartościowych relacji z użytkownikami, chcesz skutecznie optymalizować treści, musisz sięgnąć po Google Discover.

Dla tych, którzy myślą o tej innowacyjnej usłudze odpowiednie są konsultacje Google Discover. Umawiając się na spotkanie ze specjalistą, dowiesz się, czym dokładnie jest ta usługa, a także na czym polega korzystanie z niej. Specjalista jasno przedstawi korzyści wynikające z jej użytkowania, powie również, co należy zrobić, aby ją wdrożyć.

Co ważne, konsultacje Google Discover zawsze prowadzone są tak, aby klient rozumiał przekazywane informacje. To oznacza, że ekspert posługuje się słownictwem odpowiednim dla laika. W razie potrzeby wyjaśnia, odpowiada na pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Dzięki konsultacjom będziesz wiedzieć, jakie warunki musi spełniać Twoja strona, aby znalazła się w Google Discover. Expert SEO wskaże Ci między innymi na to, że nie może ona zawierać wulgaryzmów, musi być wolna od szerzenia nienawiści i treści o charakterze seksualnym.

Konsultacje Google News

Google News to nic innego, jak po prostu Wiadomości Google. Terminem tym określa się agregator artykułów pochodzących z różnych portali informacyjnych. Jak działa? Najpierw ocenia, na ile dane artykuły są wiarygodne, a następnie prezentuje użytkownikowi te najbardziej rzetelne, które są zgodne z jego zainteresowaniami. Okazuje się, że dodanie swojego serwisu do tego agregatora to dobry wybór – można w ten sposób skutecznie zwiększyć liczbę wejść na stronę, a tym samym podnieść jej opłacalność.
Konsultacje Google News to dobry wybór dla wszystkich chcących znaleźć się w tym agregatorze serwisów informacyjnych. Podczas spotkania z konsultantem dowiesz się, jakie warunki należy spełnić, aby Twoja witryna była uwzględniania przez Wiadomości Google. Konsultant wskaże Ci również na korzyści z tego wynikające. Powie Ci, jakie treści są najbardziej doceniane przez algorytm, a tym samym mają szanse na to, aby zostały uwzględnione.

Specjalista jasno pokaże Ci, że szanse na znalezienie się w Google News mają nie tylko wielkie serwisy, jak Onet czy WP. Wiadomości Google są dla każdego – nawet naprawdę niewielki serwis może być uwzględniany przez Google New.

Ile kosztują konsultacje SEO?

Konsultacje SEO to profesjonalna usługa świadczona przez najlepszych specjalistów z branży. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, nie musisz martwić się tym, że wydasz na nią znaczą część budżetu przeznaczonego na rozwój strony internetowej.

Stawka za konsultację zaczyna się od 250zł za godzine konsultacji a ustalana jest zawsze indywidualnie i obejmuje między innymi czas, a także zakres wsparcia, jakiego oczekuje klient. Możesz zdecydować się na jednorazową rozmowę bądź postawić na cały pakiet, zdobywając tym samym całe mnóstwo informacji dotyczących różnych aspektów SEO w odniesieniu do Twojej strony. Jeśli jednorazowe spotkanie nie będzie dla Ciebie wystarczające, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z kolejnych konsultacji.

Jak przebiega konsultacja SEO?

Wyślij listę pytań

Analizujemy przesłane pytania

Ustalamy termin konsultacji SEO

Co otrzymujesz w pakiecie?

konsultacje SEO

Dlaczego warto wybrać konsultacje SEO od Berrymedia?

Konsultacje SEO w przypadku naszej firmy zawsze prowadzone są przez doświadczonego eksperta SEO. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać, możesz mieć pewność, że trafisz w naprawdę dobre ręce. Podczas spotkania otrzymasz solidną porcję informacji zarówno na temat samych działań SEO, jak i Twojej strony, co pozwoli Ci podjąć najlepsze decyzje z punktu widzenia prowadzonej działalności.Nasz ekspert pokaże Ci, co należałoby poprawić, a także jakie kampanie SEO będą odpowiednie w Twoim przypadku.

Wyróżniamy się na rynku przyjazną klientom polityką cenową oraz wieloletnim doświadczeniem z największymi serwisami w kraju. Wiemy, że jakość świadczonych usług to jedno, a atrakcyjne ceny to drugie – klienci najchętniej stawiają na firmy, którym udaje się łączyć oba te elementy. Możemy zdecydowanie powiedzieć, że zaliczamy się właśnie do takich przedsiębiorców. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, nie musisz więc martwić się tym, że konsultacje SEO mocno nadszarpną Twój budżet.

Gwarantujemy krótkie terminy – umawiając się na konsultację SEO u nas, nie musisz długo czekać. Wiemy, że odkładanie w czasie wdrażania zmian w zakresie SEO może przekładać się na duże straty finansowe, dlatego staramy się ustalać możliwie jak najszybsze terminy spotkań. Konsultacje SEO to usługa, z której warto skorzystać, jeśli masz stronę internetową. Pozwolą one na wstępna ocenę witryny, są świetną okazją do zdobycia podstawowych informacji na temat SEO. W trakcie spotkania dowiesz się między innymi, jakie działania SEO warto podjąć, aby poprawić pozycję strony w wynikach wyszukiwania i zwiększyć współczynnik konwersji.

Często zadawane pytania

konsultacje SEO