Analiza web usability
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
agencja interaktywna

pozycjonowanie stron

Tel: +48 69 21 00 167 Fax: 701 274 767 projektowanie stron www biuro@berrymedia.pl

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo potrafią być zapracowani nasi klienci w efekcie czego proponujemy działania e-Conslutingowe, których efekty przede wszystkim będą zauważalne dla partnerów handlowych oraz pracowników zajmujących się ich obsługą. Na podstawie zebranych informacji i danych proponujemy koncepcje dzięki którym zostaną wyeliminowane nieskuteczne działania, utrudniające i blokujące rozwój. 
W skład prac e-Consulting wchodzą następujące działania:

Analiza i optymalizacja witryn internetowych
Dokonując audytu w zakresie funkcjonalności, wydajności oraz optymalizacji strony internetowej przeprowadzamy analizy wszystkich istotnych aspektów, które posłużą do scharakteryzowania:
- obecnego stanu oraz poziomu czytelności i intuicyjności witryny,
- wskazania obszarów wymagających ulepszenia,
- najlepszej metody rozwiązania dostrzeżonych problemów.

Web Usability
W ramach WebUsability przeprowadzimy szczegółową analizę oczekiwań Internautów pod kątem funkcjonalności i użyteczności poszczególnych sekcji strony. Uzyskane informacje posłużą do:
- poprawienia wyglądu strony oraz wykorzystywanych aplikacji,
- zwiększenia komfortu pracy,
- usunięcia zbytecznych elementów,
- wdrożenia nowych rozwiązań.

Doradztwo konsultingowe
Zapewniamy również doradztwo konsultingowe w sprawach wdrażania oraz poprawiania wszelkich systemów zarządzania zasobami, ułatwiania rozliczeń i budowania trwałych relacji z klientami. Sugerujemy w jaki efektywny sposób można wykorzystać Internet jako medium reklamowe, informacyjne i komunikacyjne.

Agencja interaktywna Berrymedia oferuje solidne, skuteczne i kompleksowe wskazówki i rozwiązania dla branży z e-businessu, e-marketingu i e-consultingu. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych systemów i oprogramowaniem dla firm. Naszą specjalnością jest również profesjonalne tworzenie stron internetowych WWW, Flash i HTML. Do naszych zadań należy również tworzenie portali internetowych, systemu zarządzania treścią (CMS), systemy intranetowe, kreowanie wizerunku internetowego, Web Usability, doradztwo konsultingowe i wiele, wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź nas !