Projektowanie stron internetowych
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
agencja interaktywna

pozycjonowanie stron

Tel: +48 69 21 00 167 Fax: 701 274 767 projektowanie stron www biuro@berrymedia.pl

Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności umożliwiają nam projektowanie i wdrażanie rozwiązań e-Bussines, których głównym celem jest stworzenie systemów i platform zapewniających funkcjonalność oraz efektywność działania. Sugerowane koncepcje przyczyniają się nie tylko do przyspieszenia i optymalizacji prac, lecz także powodują poprawienie obsługi klientów i partnerów biznesowych. Dla naszych Klientów oferujemy m.in.: profesjonalne

projektowanie stron internetowych

,Flash,HTML.
W skład prac e-business wchodzą następujące działania:Miniserwisy
Zajmujemy się także tworzeniem niewielkich serwisów wspomagających kreowanie pozytywnego wizerunku marki, udoskonalania strategii marketingowych, a wpływających na postrzeganie danej firmy przez Internautę.

Serwisy korporacyjne
Wykonanie dobrego, funkcjonalnego oraz efektywnego serwisu korporacyjnego jest niezwykle trudnym i czasochłonnym działaniem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też proponowane przez nas rozwiązania są wielokrotnie analizowane, ulepszane i usprawniane zanim trafią do potencjalnych odbiorców i klientów. Za każdym razem są one dostosowywane do przyjętej strategii oraz wizerunki marki.

Serwisy społecznościowe
Zastosowanie w zarówno przed wyborem, jak i w trakcie kampanii marketingowych możliwości serwisów społecznościowych znacząco wpływa na osiągane rezultaty. Dostarczają one nie tylko informacji odnośnie preferencji potencjalnych klientów, ich wymagań, lecz także propozycji wprowadzania użytecznych zmian.

Internetowe witryny branżowe i promocyjne
Stworzenie użytecznych i niezwykle funkcjonalnych serwisów internetowych, poprzez które klienci będą mogli uzyskać niezbędne informacje oraz dowiedzieć się więcej na temat produktów i usług będzie miało pozytywne efekty. Nastąpi wzrost liczby usatysfakcjonowanych klientów poprzez przekazanie im darmowych specyfikacji i zbudowania trwałych relacji handlowych.

Systemy e-commerce (sklep internetowy)
Posiadanie intuicyjnego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego spowoduje, iż dokonywanie wszelkich transakcji biznesowych będzie niezwykle proste i szybkie. Proponowane rozwiązania umożliwią również pełną obsługę dokonany płatności i realizacji wysyłek.

Systemy intranetowe
Wewnątrz firmowe systemy interaktywne, umożliwiające pełną wymianą informacji oraz dokumentów firmowych, są doskonałym rozwiązaniem dla dużych organizacji i korporacji. Intranet zapewnia również jeszcze efektywniejszą organizację pracy i ułatwi komunikację pomiędzy pracownikami.Aplikacje i gry internetowe
Tworzymy również użyteczne i funkcjonalne aplikacje internetowe oraz gry. Ułatwiają one nie tylko komunikację, lecz także pozwalają na pełną integrację z użytkowanymi systemami i infrastrukturą wspomagającą. Są one każdorazowo projektowane w oparciu o wymagania klienta i w całości dostosowywane do jego potrzeb.

Systemy ekstranetowe
Projektujemy i wdrażamy również systemy ekstranetowe, które są doskonałym rozwiązaniem dla klientów biznesowych i partnerów handlowych z najbliższego otoczenia danej firmy. Udostępnienie danych, wzajemnych rozliczeń oraz materiałów marketingowych odbywa się w sposób ściśle kontrolowany i bezpieczny, tak by niepowołane osoby nie miały do nich jednocześnie dostępu.

Systemy Zarządzania Treścią (CMS)
Doskonale wiemy, iż sprawne i szybkie zarządzanie witryną internetową oznacza klucz do sukcesu i satysfakcji klientów. Proponujemy skorzystanie z przygotowanego przez nas CMS, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców, a jednocześnie zapewni możliwość dokonywania zmian.

Interaktywne gadżety reklamowe
Przygotowanie i stworzenie od podstaw interaktywnych gadżetów reklamowych posłuży jako niezbędne narzędzie marketingowe, które efektywnie wpłynie na osiągane rezultaty. Dzięki różnorodności proponowanych rozwiązań każdy klient będzie usatysfakcjonowany efektami końcowymi, które będą jak najlepiej oddawać wizerunek i markę danej firmy.Agencja interaktywna Berrymedia oferuje solidne, skuteczne i kompleksowe wskazówki i rozwiązania dla branży z e-businessu, e-marketingu i e-consultingu. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych systemów i oprogramowaniem dla firm. Naszą specjalnością jest również profesjonalne tworzenie stron internetowych WWW, Flash i HTML. Do naszych zadań należy również tworzenie portali internetowych, systemu zarządzania treścią (CMS), systemy intranetowe, kreowanie wizerunku internetowego, Web Usability, doradztwo konsultingowe i wiele, wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź nas !