Kariera | Berrymedia.pl | Agencja Interaktywna
  • slideshow_large

Jeśli masz wysokie kompetencje, czujesz, że masz potencjał rozwojowy i chcesz związać się z firmą BerryMedia - wyślij nam swoje CV na adres: biuro@berrymedia.pl

OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA NASTĘPUJĄCE STANOWISKA: *Programista C/C++ Główne zadania:

Realizowanie zadań projektowych-programistycznych wg dokumentów analitycznych i projektu technicznego

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe informatyczne
- 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty
- Znajomość środowiska Linux (RedHat) na poziomie administratora
- Biegła znajomość języka C/C++ z wykorzystaniem środowiska Linux
- Bardzo dobra znajomość SQL
- Bardzo dobra znajomość relacyjnych bazy danych ORACLE z wykorzystaniem PL/SQL (OCI, OCCI, ProC)
- Doświadczenie w programowaniu za pomocą języka powłoki Bash/Shell
- Doświadczenie w programowaniu za pomocą języka skryptowego Perl
- Znajomość notacji UML
- Przekrojowa znajomość wzorców projektowych
- Odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu
- Szybkie przyswajanie wiedzy
- Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:

- Umiejętność programowania aplikacji webowych w Java/JEE z wykorzystaniem EJB/JSF/ Spring/Struits
- Znajomość JavaScript i AJAX
- Znajomość uniwersalnego języka opisu Postcript
- Wiedza z zakresu systemów bilingowych
- Wiedza z zakresu Enterprise Architect, Jira, SVN

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)."
*Konsultant IT Główne zadania:

- projektowanie i testowanie modułów systemów informatycznych
- przygotowywanie analiz na podstawie rozmów z użytkownikami oprogramowania
- pisanie wytycznych, dokumentacji oraz specyfikacji odnośnie używanych narzędzi
- udział w grupach zadaniowych mających na celu rozwój narzędzi informatycznych w firmie
- bieżące prace na potrzeby wydziału

Wymagania:

- wykształcenie w obszarze IT (lub pochodne, np: e-biznes, także studenci)
- zdolności do kreatywnego i analitycznego myślenia przy rozwiązywaniu problemów.
- znajomość podstawowych zagadnień związanych z bazą danych oracle.
- dobra znajomość języka sql, pl/sql.
- znajomości relacyjnych baz danych
- umiejętność pisania wytycznych oraz specyfikacji

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)."
*Projektant interakcji Główne zadania:

- prototypowanie elementów interfejsu portali, aplikacji mobilnych, systemów społecznościowych
- prowadzenie testów użyteczności,
- przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

- doświadczenia w projektowaniu interfejsów dla serwisow WWW,
- znajomości zagadnień związanych z web usability i badaniami użyteczności,
- kreatywnego myślenia, twórczego podejścia do zadań,
- poczucia estetyki,
- znajomości podstaw HTML, CSS,
- dokładności i dobrej organizacji pracy,
- dobrej znajomości języka angielskiego.

- znajomość Axure RP Pro 5/5.5,
- sprawne korzystanie z programów graficznych.

Agencja interaktywna Berrymedia oferuje solidne, skuteczne i kompleksowe wskazówki i rozwiązania dla branży z e-businessu, e-marketingu i e-consultingu. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych systemów i oprogramowaniem dla firm. Naszą specjalnością jest również profesjonalne tworzenie stron internetowych WWW, Flash i HTML. Do naszych zadań należy również tworzenie portali internetowych, systemu zarządzania treścią (CMS), systemy intranetowe, kreowanie wizerunku internetowego, Web Usability, doradztwo konsultingowe i wiele, wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź nas !