• slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large

Szanowni Państwo,

Agencja interaktywna

Berrymedia to zespół doświadczonych specjalistów, którzy doskonale potrafią zrozumieć idee i koncepcje przyświecające każdej firmie. Podczas naszej wieloletniej pracy realizowaliśmy czasami nietypowe, kiedy indziej standardowe zlecenia, które zawsze doprowadzały naszych klientów do zakładanych rezultatów i efektów. Każde podejmowane działanie było dokładnie i skrupulatnie analizowane tak by zmaksymalizowało zyski i zaowocowało najlepszymi wynikami.
Wszelkie podjęte działania marketingowe oraz biznesowe mają na zadaniu stworzeniu wyrazistej marki, która w sposób spójny i konsekwentny przedstawia siebie zarówno werbalnie, jak i graficznie. Przyjęte założenia oraz esencja kreowania wizerunku osadzone są w ramach danej firmy i odzwierciedlają jej rzeczywisty charakter.
Podczas pracy skupiamy się przede wszystkim na trzech aspektach:

ANALIZUJEMY

Przed zaproponowaniem konkretnych rozwiązań przeprowadzamy szczegółową analizę, opartą o wszystkie kluczowe i najważniejsze kwestie. Wyłącznie ujęcie ich całościowo może przyczynić się do zaprojektowania i przygotowania działań, które przyniosą rzeczywiste i wymierne efekty.

KREUJEMY

Podczas konstruowania i przygotowywania wizerunku czy narzędzi biznesowych ideą przewodnią jest wykorzystanie przede wszystkim pozytywnych aspektów, z którymi utożsamiana jest firma oraz z możliwościami, które przed nią stoją. Tylko i wyłącznie działania, które będą łączyły w sobie obie kwestie mogą przyczynić się do osiągnięcia końcowego sukcesu . Wysunięcie ich na pierwszy plan oraz spowodowanie, iż to właśnie z nimi będzie identyfikowany klient przełoży się na osiągnięcie zakładanego efektu.

WDRAŻAMY

Odpowiednio przygotowana koncepcja wraz z zastosowaniem najlepszych i najbardziej efektywnych działań ma na celu osiągnięcie nie tylko zakładanego celu strategicznego, lecz również tych pobocznych. Takie kompleksowe działanie spowoduje poprawienie zarówno wizerunku, jak i funkcjonalności u klienta.

NASZE CELE

Naszym priorytetowym celem jest udowodnienie nawet najbardziej wymagającemu klientowi, iż poprzez zaproponowane przez nas rozwiązania istnieje możliwość osiągnięcia sukcesu, zarówno na polu marketingowym, jak i biznesowym. Jednocześnie pokazujemy drogi rozwoju i ewentualnych zmian, które korzystnie wpłyną na wszelkie aspekty funkcjonowania firmy.

Pozwól wykreować Twój sukces!

Agencja interaktywna Berrymedia oferuje solidne, skuteczne i kompleksowe wskazówki i rozwiązania dla branży z e-businessu, e-marketingu i e-consultingu. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych systemów i oprogramowaniem dla firm. Naszą specjalnością jest również profesjonalne tworzenie stron internetowych WWW, Flash i HTML. Do naszych zadań należy również tworzenie portali internetowych, systemu zarządzania treścią (CMS), systemy intranetowe, kreowanie wizerunku internetowego, Web Usability, doradztwo konsultingowe i wiele, wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź nas !