Berry Media
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large

Systemy CRM -Tworzymy interaktywne rozwiązania dla biznesu

Wykorzystując nowe formy mediów

oraz technologii internetowych proponujemy efektywne rozwiązania, które przyniosą Tobie zysk! Dotyczy to nie tylko sieci, lecz również tradycyjnych rynków zbytu!
Nasze interaktywne koncepcje biznesowe spełnią Twoje największe wymagania i oczekiwania!

Nasze umiejętności miarą Twojego sukcesu!

Dopiero co założyłeś własną firmę i potrzebujesz skutecznych działań

marketingowych? Czy może chcesz poprawić swój wizerunek w Internecie i zwiększyć sprzedaż? Jeżeli tak to nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami! Przeprowadzimy szczegółową analizę i przygotujemy najlepsze rozwiązania, które będą przynosiły rzeczywiste efekty!

Agencja interaktywna Berrymedia oferuje solidne, skuteczne i kompleksowe wskazówki i rozwiązania dla branży z e-businessu, e-marketingu i e-consultingu. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych systemów i oprogramowaniem dla firm. Naszą specjalnością jest również profesjonalne tworzenie stron internetowych WWW, Flash i HTML. Do naszych zadań należy również tworzenie portali internetowych, systemu zarządzania treścią (CMS), systemy intranetowe, kreowanie wizerunku internetowego, Web Usability, doradztwo konsultingowe i wiele, wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź nas !